Hits: 2711
Múdry je ten, kto zistí, že nevie
Sila spočíva vo výhodách i nedostatkoch
V minulosti je naša budúcnosť
je aj o priznaní a uvedomení
Najdrahším tovarom je
Musí vojsť, veď svadba stála peniaze

Na týchto stránkach nájdete z rôznych oblastí, ale predovšetkým z a z . Stránky sú znalostné, ich prínos je primárne informačný. Stránky sú rozdelené na tri veľké oblasti – Akvaristiku, Fotografiu a Osobnú časť. Na stránke funguje Kalendár akcií, kde sa nachádzajú tipy na rôzne podujatia. Najbližšie akcie vás upozornia na nadchádzajúce podujatia. Na odber noviniek odporúčam RSS kanály. Môžete si ho dať na vašu stránku. V prípade, že chcete podporiť tieto stránky, môžete si vybrať z rôznych foriem. Želám vám príjemný pobyt na www.sozo.sk :-))

Vyštudoval som Prírodovedeckú fakultu UK v Bratislave, odbor , špecializácia . Okrem toho mám . Absolvoval som dychové nástroje na Ľudovej škole umenia, čiastočne som sa naučil sám hrať na . Zaujíma ma okrem iného vo všeobecnosti, história, prírodné vedy, … Kedysi som chcel ísť študovať chémiu, ale živím sa informáciami a technikou. Postupne ma stále viac a viac láka . Vo svojej práci sa zaoberám geografickým informačným systémom, inými informačnými systémami, reportingovými službami, rozpočtom. Zaujímam sa hospodársky a mesta.

Fotografické úspechy a výstavy:

Akvaristické úspechy a výstavy – bol som .  V rokoch 2003-2008 som organizoval stretnutia akvaristov v Bratislave v rámci www.akva.sk. Od vzniku klubu.akva.sk do roku 2008 som bol členom rady tohto občianskeho združenia, kde som sa v tom čase aktívne podieľal na činnosti klubu.

Use Facebook to Comment on this Post