Rehabilitačná stanica v priestoroch vysokej školy
Bocian Edo sa narodil zrejme v roku 2003. Do rehabilitačnej stanice, ktorá sídli neďaleko od fakulty sa dostal kvôli zlomenine stehennej kosti.
Album: Banská Bystrica
Kategórie: Horehronie
Značky:




