Hits: 10225

Zdravie je veľmi chúlostivá vec. Často sa ľudom želá v prvom rade , a potom . Asi preto, že sa ťažko „získava“ a rýchlo a ľahko stráca. Ja s tým nesúhlasím. Sú ľudia, ktorí sú zdraví ako buk, ale šťastní nie sú. Iní majú podlomené , ale cítia sa šťastní. Známy je vtip, že tí na Titanicu boli všetci zdraví, ale nemali . Vo svojom živote som snáď iba raz počul, že si ktosi dovolil postaviť pred . Bol to kňaz. Veľmi mi imponuje, keď sa prejavuje. Žiadna sivá myška. Keď je na ňom vidieť, či sa raduje, či súhlasí, či je smutný, namrzený atď. Najlepšie keď to vidím cez jeho . tvrdil, že len vedia čo hľadajú, vraj majú . Musím sa priznať, že mám zjavné . Poznanie je pre mňa radosť, učenie sa stalo pocitom.

Šport je úžasná vec. Naše správanie pri športových aktivitách je podobné ako kedysi prejavoval predátor v dobe, kedy lovil. Vzrušenie pri športe je veľmi podobné vzrušeniu, ktoré pravdepodobne pociťovali predchodcovia Homo sapiens z obdobia pred naším letopočtom. Je to pudová záležitosť. Pri športe pociťujem jednoduchú , vyplavujú sa , nadobúdam dobrý pocit. Už mnoho ľudí zmenil k lepšiemu. Aj mňa naučil byť náročný na druhých, a na seba. Ja sám som kedysi aktívnejšie lyžoval a hral . Ak by som sa mal dnes začínať, rozhodoval by som sa kvôli zdraviu medzi cyklistikou a plávaním. Plávania je snáď najvšestrannejší a je výborná na a tréning výrazne podporuje . Sám dnes už športujem menej, občas pestujem cyklistiku, , a .

Čítaj príspevok  Register článkov a kľúčových slov personal.sozo.sk

Nemám rád, keď ľudia vravia, že nemali . Po zápase niekedy fanúšik jedného z mužstiev začne tvrdiť, že „oni“ vyhrali, pretože mali . Že brankár mal napríklad , pretože to bola tyčka. Omyl – ten strelec bol proste slabší – netrafil do brány. Keď brankár chytí ťažkú strelu, nie je to v jeho šťastí, ale v jeho schopnostiach a v schopnostiach útočiaceho hráča brankára prekonať. Za slabosť považujem, keď sa ktosi začne vyhovárať na . Šťastie je v tom, ako sa cítime, nedá sa ho mať ako peniaze, ako nejakú hmotnú vec, je to stav. Nemám rád . Hry, kde sa podľa môjho názoru využíva ľudská hlúposť, trochu . Možno namietať, že niekto vyhrá, ale povedzte mi koľko percent? Vyrátajte si pravdepodobnosť? Slová o tom, že múdrosť má svoje hranice, a že blbosť je nekonečná, je možno trochu prehnaný, ale majú čosi do seba. Veľmi zle sa komunikuje, keď je niekto hlúpy. Aby som to rozdelil, ako sa vraví, niekedy by som skôr koňa naučil hrať na , ako sa dohodol s hlúpym. Skúste hlúpemu vysvetliť, že je hlúpy. Ani múdreho nie je ľahké presvedčiť o tom, že je múdry. Veľmi často sa borím aj s neinformovanosťou. O čo ľahšie by sa komunikovalo, pracovalo, keby sme boli správne informovaný. Základom je informácia, ostatné je technológia.

Neznášam . Vytrvale a rýchle ich odmietam. A tým rýchlejšie, čím počujem v telefóne hlas „čítajúceho robota“. Človek na druhej strane vtedy buď je slabý, alebo lenivý. Moja odpoveď na ponuky je: „Ďakujem, dopočutia“. Hlboko sa mi bridia , predovšetkým v televíznych správach. Keď počujem slová ako brutálne, najväčší apod., tak som si skoro istý, že príspevku nemám veriť. Obsluha čašníkov v našich reštauráciách je často zlá. Vôbec, poskytovanie služieb je na Slovensku jeden veľký prúser. Som zvedavý, kedy konečne z toho „vyrastieme.“ Nemám rád , najmä vo veciach pracovných.

Use to Comment on this Post